BackStab

BackStab 1.0.0

Piraci z Karaibów w krawym stylu Assassin's Creed

Zalety

  • Wiele zróżnicowanych misji
  • Ciekawa historia
  • Uniwersalna aplikacja - działa na iPhone i iPad

Wady

  • Nie znaleziono

Doskonały
9

BackStab to gra akcji na iPhone oraz iPad. W scenerii rodem z filmu Piraci z Karaibów, wcielamy się w rolę żądnego zemsty angielskiego eks-żołnierza. Z pewnością nie jest to świętoszek, gdyż bez mrugnięcia okiem morduje przeciwników w widowiskowy sposób.

BackStab opowiada historię Henrego Blake'a. Kiedyś był dumnym oficerem angielskiej Royal Navy, który został zdradzony, uwięziony, a jego narzeczona porwana. Teraz jest szukającym zemsty zabijaką. A trzeba przyznać, że wojenne rzemiosło zna dobrze jak mało kto. Rozgrywka jest dynamiczna i zróżnicowana. Raz będziemy musieli dobyć miecza lub strzelać z muszkietu, a innym razem pozostać niezauważeni i wspinać się po ścianach, dachach oraz likwidować wrogów po cichu.

BackStab posiada bardzo wysokiej jakości grafikę. Bardzo ciekawie wypada połączenie pirackich klimatów z mechaniką walki rodem z serii gier Assassin's Creed popularnych na PC i konsolach. Do sterowania w BackStab trzeba się przyzwyczaić, ale jeśli coś nam nie pasuje, to wszystko możemy dostosować do własnych upodobań. Jeśli więc lubisz gry akcji to BackStab na pewno Ci się spodoba.

Najczęściej pobierane RPG na Iphone

Więcej
BackStab

Download

BackStab 1.0.0

Opinie użytkowników o BackStab